Zasoby TCAL 2.Piętro zlokalizowane są na II piętrze budynku przy ul. Konopnickiej 13 w Toruniu, a łączna powierzchnia przestrzeni użytkowej wynosi 234,70 m2. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych (winda).

 

Zasoby są dostępne w dni robocze w okresie od października do lutego w godzinach 8.00 18.00, natomiast w okresie od marca do września w godzinach 8:00 20:00. W soboty pomieszczenia są niedostępne. Sale udostępniane są odpłatnie na zasadzie współdzielenia przestrzeni użytkowej i wykorzystywane są również na potrzeby rozwijania i wzmacniania współpracy miasta z podmiotami III sektora.

Cennik dla I grupy użytkowników:

  • 5zł brutto/h  - za korzystanie z pomieszczeń dostępnych w TCAL na potrzeby realizacji zadań własnych gminy;

 

Dla II grupy użytkowników:

  • 15zł brutto/h - za korzystanie z pomieszczeń dostępnych w TCAL na potrzeby realizacji zadań własnych gminy
Sala Kanapowa

Pomieszczenie o pow. 30,8 m2 przeznaczone na spotkania nieformalne; wyposażone w zestaw wypoczynkowy, pufy, TV, flipchart oraz komodę.

Sala Warsztatowa

Pokój o pow. 34,2 m2 przeznaczony na warsztaty, szkolenia, spotkania formalne; wyposażona w biurka, krzesła, flipchart, rzutnik oraz komodę.

Sala Skrzynkowa

Pomieszczenie ze skrzynkami (regały z szafkami zamykanymi zamkami szyfrowymi) na korespondencję kierowaną do organizacji pozarządowych oraz miejscem do pracy (bez biurek, np. z laptopem) o pow. 35,6 m2; wyposażona w szafki z szyfrowanym zamkiem, krzesłami, stolikami oraz ławkę.

Sala Komputerowa

Pomieszczenie przeznaczone do pracy przy biurku o pow. 29,7 m2; wyposażone w biurka, krzesła biurowe, zestawy komputerowe oraz tablicę informacyjną.

Sala Biurowa

Pomieszczenie o pow. 30 m2 przeznaczone na pracę biurową; wyposażone w biurka, krzesła biurowe, flipchart oraz komodę.

Do dyspozycji użytkowników pozostaje również Kuchnia – pomieszczenie socjalne o pow. 8,9 m2 (w pełni wyposażone w zastawę kawową, termosy i szklanki) oraz dwa sanitariaty – o pow. 3,8 m2 (dla osób niepełnosprawnych) i 9,3 m2.

 

TCAL 2.Piętro nie jest miejscem obsługi organizacji, zapewnia współdzieloną bazę lokalową i podstawowe wyposażenie, z których każdy uprawniony może korzystać zgodnie z regułami dbałości o wspólne mienie, na zasadach samoobsługi i wzajemnego wsparcia.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z ZASOBÓW

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich